Prorodinné manifestace v evropských velkoměstech

1.2.2014 

Paříž, Lyon, Brusel, Bukurešť, Madrid, Varšava a Řím. V těchto evropských městech organizuje v neděli asociace Manif Pour Tous manifestace na obranu rodiny. Cílem je zabránit Evropskému parlamentu, aby schválil zprávu rakouské europoslankyně Ulrike Lunacekové ("O plánu EU proti homofobii a diskriminaci na základě sexuální orientace a genderové identity"), která navrhuje stejné zacházení založené na sexuální orientaci a genderové identitě. „Jsme v antropologickém stavu nouze. Manželství mezi mužem a ženou je občanská hodnota, nehledě na kulturu nebo náboženské vyznání“, vysvětluje pro naše mikrofony Jean-Pierre Delaume-Myard, tiskový mluvčí francouzské Manif a homosexuál:

Obhajoba rodiny před útoky není pouze francouzská záležitost. Je to všeobecná otázka na evropské a světové úrovni. Mám přátele – homosexuály – kteří ve Spojených státech bojují za obranu rodiny a proti adopcím dětí gayovskými páry a, jak jsme viděli ve státě Utah, nebo nedávno v Austrálii, mohou uspět. Zákony lze změnit. Když byl ve Francii předložen návrh zákona na homo sňatky, velká část homosexuálů tím byla překvapena. Většina z nich něco takového vůbec nechtěla. Ve Francii už léta existuje deklarované partnerství, které využila jen 4 procenta homosexuálů. Tedy – homosexuálové nikdy nežádali manželství, a tím méně děti.“

Právě děti jsou totiž první obětí genderové ideologie, upozorňuje člen asociace francouzských homosexuálů Homovox.

Touha po dítěti, kterou homosexuál cítí, nemůže ospravedlnit žádné řešení, které by zahladilo tento nedostatek. Každé dítě má právo na jednoho otce a jednu matku. Ještě horší je asistovaná reprodukce a náhradní mateřství, které vyvolává ekonomickou diskriminaci. Nelze považovat ženu za zboží. Ve Francii se dnes dítě dá koupit za 80 až 100 tisíc euro. Indické ženy tyto děti rodí a pokud se vzepřou, vlastní rodina je týrá. Jeden porod totiž zajistí roční chod domácnosti. Vzniká tu skutečný byznys – stejně jako ve Spojených státech, kde si páry za pár tisíc euro vybírají děti v katalogu – podle barvy očí, pohlaví a kvocientu inteligence. Nesmíme zapomínat, že ani žena ani dítě nejsou zboží.
Říká francouzský aktivista.

Jana Gruberová

Copyright © 2003-2024 česká sekce Vatikánského rozhlasu. Všechna práva vyhrazena. Adresa redakce: ceco@spc.va.